Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
23.06.2020
Nemocnice Mariánské Lázně
Lodičky štěstí v naší nemocnici rozzářily nejeden úsměv Děkujeme ceskesvicky.cz číst celé
Zobrazit všechny novinky

VELKOOBCHOD

vstup pro velkoobchodní zákazníky

ZDE

  1. Úvod
  2. Obchodní podmínky
OBCHODNÍ PODMÍNKY


1. Všeobecná ustanovení

Tyto obchodní podmínky upravují práva a povinnosti mezi společností České svíčky s.r.o., Třída Míru 1981, Tachov 347 01, IČO: 280 12 011, DIČ: CZ28012011, dále jen „prodávající“, na straně jedné a osobami využívajícími služeb Internetového obchodu prodávajícího na straně druhé, dále jen „kupující“.
Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí níže uvedenými obchodními podmínkami a dále v rozsahu těmito podmínkami neupravenými zákonem č. 40/1964 Sb. (dále jen „obchodní zákon“), zákonem č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele.

2. Objednání zboží

Objednávka kupujícího je návrhem kupní smlouvy a samotná kupní smlouva je uzavřena momentem doručení závazného souhlasu kupujícího i prodávajícího s tímto návrhem (závazným potvrzením objednávky ze strany prodávajícího). Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Veškerý sortiment v tomto e-shopu je vyráběn na zakázku.
Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačního řádu, a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit.

3. Odstoupení od smlouvy

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část před uzavřením kupní smlouvy v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.
Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má kupující v souladu s § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy do 15 dní od převzetí zboží. Toto se nevztahuje na sortiment, který je vyráběn na zakázku. Kupující má dále právo na storno objednávky do 24 hodin po jejím uskutečnění s výjimkou případu, kdy byla již objednávka vyřízena a zboží vyexpedováno.
Při odstoupení od smlouvy po provedení expedice nebo nepřevzetí objednaného zboží má právo dodavatel právo účtovat odběrateli storno poplatky ve výši skutečných nákladů - dopravné, poštovné, balné a smluvní pokutu ve výši 10% z hodnoty objednaného zboží.

4. Informace o zboží

Prodávající uvede na stránkách svého Internetového obchodu základní údaje o zboží, které nabízí. Zejména název, značku (výrobce či dovozce), koncovou cenu za zboží v Kč i pro jednotlivé varianty produktů, záruční dobu, která je na zboží poskytována, informaci o lhůtě dodání, případně další informace popisující např. charakteristiku zboží. Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se s těmito informacemi seznámil.

5. Proces objednání, dodací podmínky

Prodávající řeší způsob dopravy s každým zákazníkem individuálně a snaží se najít nejefektivnější řešení. Standardně nabízí jako rychlý a spolehlivý způsob dodání, zaslání objednaného zboží jako balík prostřednictvím přepravní společností na dobírku. Je samozřejmě možný i osobní odběr zboží. V případě, že celková cena za zboží přesahuje částku 3000,- Kč s DPH, prodávající neúčtuje kupujícímu žádné další poplatky za přepravu. V opačném případě je kupujícímu účtováno poštovné a balné v celkové výši 145,- Kč s DPH.
Prodávající si vyhrazuje na doručení objednaného zboží lhůtu uvedenou na stránce tohoto zboží prodlouženou o dobu přepravy. V situaci, kdy kupující objednává větší množství zboží, platí lhůta u zboží s nejdelší dostupností. V případě zájmu kupujícího lze individuálně objednávku vyřídit po částech. Za dobu přepravy je považováno nejvýše 5 dní.
Kupující obdrží spolu s objednaným zbožím dále fakturu na toto zboží a pokud to charakter zboží vyžaduje, také záruční list, návod k použití apod.
V případě, že prodávající není schopen objednané zboží kupujícímu zajistit, případně je schopen dodat pouze část objednávky, bude o tom neprodleně informovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu.

6. Reklamační řád

Informace o reklamacích na telefonu 777 687 528.

Kde nás najdete

České svíčky s.r.o.

třída Míru 1981

Tachov 347 01

 

Kontakty
www.ceskesvicky.cz
Marek Morgenstein - 777 687 528
Marek Morgenstein - 777 687 528
České svíčky s.r.o.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz